هر سکه داستان خودش را دارد، طراحی و سال ضرب آن ممکن است ارایه دهنده ی وراثتی از یک دوره ی مهم تاریخی، حادثه ی تاریخی برجسته ، سمبلی از یک دستاورد فردی و یا یک لحظه ی قابل توجه در زندگی باشد.
“کوین واچ” ساعت هایی سمبلیک که سکه ها را با طرح های خاص با ارزش های تاریخی و معاصر به عنوان صفحات ساعت با عملکردهای خاص تولید می کند تا لحظات ویژه ای را برای پوشنده ی خود به ارمغان آورد.
“کوین واچ ” در سا ل ۱۹۸۴ در استرالیا توسط سازندگان حرفه ای ساعت تولید شده است. محبوبیت جهانی این شرکت نه تنها در ترکیب طرح های زیبا و ارزش منحصر به فرد سکه ها بلکه تاییدی بر سکه زدن در سراسر دنیا باقی گذاشته است. به همین سبب،” کوین واچ ” برای ساختن ساعت, از ارزش هایی که در دل محلات و ویز گی های ملی جای گرفته اند بهره برده است.
ماندن صحیح در مسیر نو آوری و مسکوت نماندن در میراث مرزها ی صفحات ساعت بسیار موفق, تیم طراحی کوین واچ را به جلو حرکت می دهد و اصول پایه ای را برای طراحی ساعت در نظر می گیرند.

 

مجموعه ی مدالیون
بسیاری از کشورها , ده ها سکه یاد بود در طول یک قرن ضرب می کنند.

سکه ی یادبود المپیک یکی از معروفترین سکه های دنیاست. هدف از این سکه, احترام گذاشتن به این بازیهــــای بین المللی شاخص است که در آن انسان ها شانسی برای تجربه و کشف شجاعت و استقامت پیدا می کنند. با الهام از روح بازیهای المپیـــک, کوین واچ مجموعه ی مدالیون را راه اندازی کرده است که در آن یک خط مردانه و مدرن بطور قطع وجود دارد. این مجموعه اصالت خود را باقی می گذارد و تمام ویژگی های خود شامل ، کالیبر اتوماتیک ، مردانه ی ورزشی، شیشه های با کیفیت بالای کریستال را حفظ می کند. این مجموعه تا عمق ۱۰۰ متر ضد آب است و دردو نوع بند استیل ضد زنگ زیبا و لاستیکی اسپرت ارایه می شود

مجموعه ی ‍ پادشاهی
سکه طلایی پادشاهی مشهورترین و شاخص ترین سکه است. این سکه پادشاهی در سال ۱۴۸۹ در زمان پادشاهی هنری هفتم ضرب شد. دلیل ضرب این سکه تاثیری است که اروپا از قدرت، پرستیژ و موفقیت های سلسله جدید تئودر پذیرفته است. سکه هایی افسانه ای ، قیمتی و براق در هر جزء از مجموعه ی پادشاهی دیده میشود. این مجموعه یک زیبایی و جشن چشم نوازی برای چشم ها به ارمغان می آورد. رنگهای اغوا کننده ی بندها و درخشش سنگهای زینتی بیانگر این است که زمان میتواند هاله ای از زیبایی پرشور شادی باشد.

مجموعه ی Silverkan
سکه ی کانگروی نقره ای استرالیایی اولین بار سال ۱۹۹۳ در رویال مینت استرالیا ضرب شد
کیفیت نفیس ، ساختار پیچیده ، و طراحی فوق العاده این سکه، آن را یکی از معروف ترین سکه های استرالیا در دنیا کرده است. به همراه ارزش های موجو در سکه ی کانگروی نقره ای استرالیایی و همچنین شرکت کوین واچ، این شرکت خطی با کمک تعادلی میان مدرنیته و سنت، نوآوری با ساخت، و تمایل به همراه پیچیدگی را بوجود آورده است. به همراه مجموعه ی سیلورکن مجموعه ای از مدل ها شامل سایزهای زنانه ی کوچکتر ، سایزهای متوسط مردانه و زنانه و یک مدل بزرگ با طراحی جدید وجود دارد. تمام این ساعت ها برای مشتریان فهمیده ای که تمام جزییات مجموعه را میدانند مد نظر گرفته شده است.

مجموعه ی مارک
واژه ی مارک معانی متفاوتی دارد. در طول دوره ی قرون وسطی واحد حسابی بنام ” مارک ” بوجود امد
در کشور آلمان مارک یک واحد پول رسمی است. در شرکت کوین واچ ، این علامت نشانه ی تکامل است که قطعا ویژگیه این مجموعه می باشد. حرکت صبورانه در خلق یک ساعت با طراحیه جدید ، کوین واچ خط تولید این ساعت را برای عاشقان ساعت با مدل های متفاوتی از ساعتها بوجود اورده تا در هر رویدادی از آنهااستفاده کنند. این ساعت ها طراحی شده تا تقاضاهای حال حاضر را که ساعت های ساده ، زیبا و جدید است، پاسخ دهد.

مجموعه ی Iza
پند انگلستان به عنوان یکی از مهمترین واحدهای پول دنیا است و صدها سال است که به عنوان پیشرو در امور مالی و بین المللی رهبری میکند
در اوایل سال ۱۹۶۵ چهره ی ملکه الیزابت دوم بر روی سکه های پوند انگلیس پدیدار شد، گردش سکه ها یک حامل زنده از تصویر زیبا و اصیل ملکه شد. با الهام از رفتار مودبانه وسلوکانه ی ملکه ی الیزابت دوم در طرح های اولیه ، کوین واچ مجموعه ی ایزا را برای بانوان طراحی کرد . این مجموعه در حالی که زنانگی و دلربایی را بطور جزء به معرض نمایش قرار می دهد، بطور برجسته استقلال و نجابت را برای خانم ها نشان میدهد . هیچکس نمی تواند جزابیت این مجموعه را انکار کند .

مجموعه ی کروزس
کروزس نام آخرین پادشاه لیدیا در قرن ه قبل از میلاد مسیح است.
جدا از اینکه شما یک فرد ثروتمند باشید ، کروزس با انتشار اولین سکه های طلا ، پایه ی محکمی برای خلق ساعت های سکه ای بنیان نهاد. بر طبق اصطلاح ” مانند کروزس ثروتمند …” این اصطلاح برای افراد فوق العاده ثروتمند استفاده می شود. کوین واچ این مجموعه معتبر را بعد از این پادشاه افسانه ای ، شرافتمندانه و مجلل، نام گزاری کرد. در رابطه با ویژگی متمایز مجموعه ی کروزس ، این سکه نه تنها بر روی صفحه ی روی ساعت بلکه بر روی صفحه ی پشت ساعت به نمایش گذاشته شد ، که تجلی کامل از فلسفه ی این برند می باشد.